اخبار > بازدید رئیس فرهنگستان هنر از پژوهشکده هنر


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس فرهنگستان هنر از پژوهشکده هنر

بهمن نامورمطلق، رئيس فرهنگستان هنر به همراه علیرضا اسماعیلی، دبیر این فرهنگستان با رئیس و معاونین پژوهشکده هنر دیدار کرد

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده هنر، بهمن نامورمطلق، رئیس فرهنگستان هنر در این دیدار ضمن تأکید بر ضرورت فعالیت پژوهشکده هنر و سایر مؤسسات وابسته فرهنگستان هنر در راستای وظایف و مأموریت‌های اساسنامه‌ای این فرهنگستان، سه موضوع «پژوهش‌های بنیادین»، «پایش و ارزیابی هنری» و «مبانی حکمی هنر» را به عنوان سه محور اصلی که می‌تواند مبنای سیاست‌ها و برنامه‌های آیندة پژوهشکده قرار گیرد را پیشنهاد نموده و افزود: فعالیت های پژوهشکدة هنر می باید همسو با وظایف اساسنامه‌ای فرهنگستان هنر و با هدف افزایش میزان اثرگذاری این نهاد پژوهشی انجام پذیرد. ایشان در ادامه بر ضرورت حمایت از پژوهشکدة هنر در مسیر تحقق اهداف و مأموریت‌های آن از جمله تأمین نیروی انسانی متخصص و کارآمد و افزایش اعتبارات پژوهشی تأکید کردند.    

    علیرضا اسماعیلی، دبیر فرهنگستان هنر نیز در این دیدار با اشاره به تأکیدات سازمان‌های بالادستی و هیأت امنای فرهنگستان مبنی بر ضرورت انجام فعالیت‌های شایسته ـ که در خور جایگاه فرهنگستان باشد ـ موضوع «پایش و ارزیابی هنری » را یکی از این  موضوعات کلیدی دانست که پژوهشکده می‌تواند آن را در اولویت برنامه‌های خود قراردهد.

    در ادامه عبدالحسین لاله، رئیس پژوهشکده هنر ضمن خوشامدگویی به رئیس و دبیر فرهنگستان هنر، بر ضرورت هماهنگی کامل پژوهشکده هنر با سیاست‌ها و مأموریت‌های اصلی فرهنگستان تأکید کرده و از آمادگی پژوهشکدة هنر برای تحقق این هدف خبر داد. ایشان در ادامه گزارشی از فعالیت‌های پژوهشی و اجرایی پژوهشکده هنر ارائه کردند.

  در این نشست همچنین آقایان شهاب پازوکی، معاون پژوهشی و کیوان رحیمی، معاون اداری و مالی، گزارش کوتاهی از فعالیت‌های این دو حوزه از جمله برنامه‌ها و طرح‌های پژوهشی، وضعیت نیروی انسانی و اعتبارات مالی پژوهشکده در سال جاری ارائه کردند.

 


١٤:١٠ - سه شنبه ٧ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ٨٤٤٨    /    تعداد نمایش : ٤٨خروج