اخبار > معرفی کارگاه‌های آموزشی نخستین نمایشگاه «دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های فرهنگی ـ هنری»


  چاپ        ارسال به دوست

معرفی کارگاه‌های آموزشی نخستین نمایشگاه «دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های فرهنگی ـ هنری»

 

در برنامه نخستین نمایشگاه «دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های فرهنگی ـ هنری»، برگزاری سه کارگاه آموزشی برای دانشجویان و علاقه‌مندان به پژوهش‌های فرهنگی  ـ هنری برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری نخستین نمایشگاه «دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه‌‌ها و پژوهشکده‌های فرهنگی ـ هنری»، این رویداد پژوهشی به مناسبت هفته پژوهش و از روز یکشنبه ۲۸ آذر تا ۱دی‌ماه سال جاری و با مشارکت پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر، پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، و پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود. در کنار این نمایشگاه سه کارگاه‌ آموزشیِ «اهمیت مأخذشناسی در پژوهشی هنری» با تدریس عبدالحسین لاله (عضو هیئت علمی فرهنگستان هنر و رئیس پژوهشکدۀ هنر) در روز دوشنبه ۲۹ آذرماه، ساعت ۱۰ تا ۱۳، «شیوه‌های کاربردی‌سازی پژوهش‌های مردم‌شناختی» با تدریس علیرضا حسن‌زاده (رئیس پژوهشکده مردم‌شناسی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری)، در روز سه‌شنبه ۳۰ آذرماه، ساعت ۱۰ تا ۱۳ و «تحلیل یافته‌های پیمایش‌های اجتماعی در حوزه هنر» با تدریس محمد روزخوش و آرش حیدری (از پژوهشگران پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات)، در روز چهارشنبه ۱ دی‌ماه، ساعت ۱۰ تا ۱۳ در سینما تک صبا برگزار می‌شود. حضور در این کارگاه برای دانشجویان و عموم علاقه‌مندان به پژوهش‌های فرهنگی و هنری آزاد است و به شرکت‌کنندگان حاضر در این کارگاه‌ها، گواهی حضور ارائه خواهد شد.

علاقه‌مندان براي شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانند به خیابان ولی‌عصر(عج)، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، شماره ۱۲۵، مؤسسه فرهنگی ـ هنری صبا، سینماتک صبا مراجعه نمایند.

 

عنوان کارگاه

مدرس

زمان

اهمیت مأخذشناسی در پژوهشی هنری

عبدالحسین لاله

دوشنبه ۲۹ آذرماه، ساعت ۱۰ تا ۱۳

شیوه‌های کاربردی‌سازی پژوهش‌های مردم‌شناختی

علیرضا حسن‌زاده

سه‌شنبه ۳۰ آذرماه، ساعت ۱۰ تا ۱۳

تحلیل یافته‌های پیمایش‌های اجتماعی در حوزه هنر

محمد روزخوش و آرش حیدری

چهارشنبه ۱ دی‌ماه، ساعت ۱۰ تا ۱۳

 

 

 


٠٩:٠٨ - دوشنبه ٢٢ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٨٩٣٥    /    تعداد نمایش : ٧٧خروج