اخبار > معرفی بخش نشست‌های علمی نخستین نمایشگاه «دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های فرهنگی ـ هنری»


  چاپ        ارسال به دوست

معرفی بخش نشست‌های علمی نخستین نمایشگاه «دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های فرهنگی ـ هنری»

نشست‌های علمی و کرسی‌های آزاداندیشی نخستین نمایشگاه «دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های فرهنگی ـ هنری» به مناسبت هفته پژوهش برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری نخستین نمایشگاه «دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های فرهنگی ـ هنری»، این رویداد پژوهشی به مناسبت هفته پژوهش و از روز یکشنبه ۲۸ آذر تا روز چهارشنبه ۱ دی‌ماه سال جاری، با مشارکت پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر، پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاددانشگاهی وبا حمایت موسسه فرهنگی هنری و پژوهشی صبا و دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی ـ ایرانی استاد محمود فرشچیان برگزار می‌شود. در کنار این نمایشگاه، پنج عنوان نشست‌ علمی و کرسی‌ آزاداندیشی حول محورهای اصلی این رویداد پژوهشی برگزار می‌شود:

در روز دوشنبه ۲۹ آذرماه و از ساعت ۱۵ تا ۱۷، نشست علمی «نسبت سیاست‌گذاری، پژوهش و کیفیت محصولات فرهنگی ـ هنری» با حضور: مجید سرسنگی، عبدالمجید شریف‌زاده، افشین داورپناه و مسعود ناصری و از ساعت ۱۷ تا ۱۹ نشست علمی «پژوهش فرهنگی ـ هنری و چالش مخاطب» با حضور: حسین سلیمی، وحید شالچی، سعید معیدفر، سیدرضا شاکری و مصطفی اسدزاده برگزار می شود.

در روز سه‌شنبه ۳۰ آذرماه و از ساعت ۱۵ تا ۱۷ کرسی آزاد‌اندیشی «جامعه پژوهشگران هنر ایران» به مدیریت عبدالحسین لاله و از ساعت ۱۷ تا ۱۹ نشست علمی «پژوهش و شتاب‌دهنده (استارت‌آپ‌)های فرهنگی ـ هنری» با حضور: مهدی علیپور حافظی، علی روئین، علیرضا قلی‌نژاد پیربازاری و داریوش مطلبی برگزار می‌شود.

در روز چهارشنبه ۱ دی‌ماه و از ساعت ۱۵ تا ۱۷ نشست علمی «تداخل مأموریت در نهادهای فرهنگی و معضلات آن: سیاست‌گذاری و پژوهش» با حضور: علی منتظری، محمد سلگی، فریدون رحیم‌زاده و اسماعیل پناهی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در نشست‌های علمی و کرسی‌های آزاداندیشی نخستین نمایشگاه «دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های فرهنگی ـ هنری» می‌توانند به خیابان ولی‌عصر(عج)، تقاطع طالقانی، شماره ۱۵۵۲، فرهنگستان هنر، طبقۀ سوم، سالن گلستان مراجعه نمایند.

 

 

 

تاریخ

عنوان نشست علمی

سخنرانان

دوشنبه ۲۹ آذرماه

نسبت سیاست‌گذاری، پژوهش و کیفیت محصولات فرهنگی ـ هنری

(ساعت ۱۵ تا ۱۷)

پژوهش فرهنگی ـ هنری و چالش مخاطب

(ساعت ۱۷ تا ۱۹)

مجید سرسنگی، عبدالمجید شریف‌زاده، افشین داورپناه و مسعود ناصری (مدیر نشست)

 

حسین سلیمی، وحید شالچی، سعید معیدفر، سیدرضا شاکری و مصطفی اسدزاده (مدیر نشست)

سه‌شنبه ۳۰ آذرماه

کرسی آزاداندیشی«جامعه پژوهشگران هنر ایران»

(ساعت ۱۵ تا ۱۷)

پژوهش و شتاب‌دهنده (استارت‌آپ‌)های فرهنگی ـ هنری

(ساعت ۱۷ تا ۱۹)

مدیر نشست: عبدالحسین لاله

 

مهدی علیپور حافظی، علی روئین، علیرضا قلی‌نژاد پیربازاری و داریوش مطلبی (مدیر نشست)

چهارشنبه ۱ دی‌ماه

تداخل مأموریت در نهادهای فرهنگی و معضلات آن: سیاست‌گذاری و پژوهش

(ساعت ۱۵ تا ۱۷)

علی منتظری، محمد سلگی، فریدون رحیم‌زاده و اسماعیل پناهی (مدیر نشست)

 

 

 


٠٨:٥٠ - سه شنبه ٢٣ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٨٩٤٢    /    تعداد نمایش : ٧٥خروج