اخبار > دومین نشست از «سلسله درسگفتارهای نظریه و نقد هنر» برگزار می‌شود


پژوهشكده هنر برگزار می‌­كند:

دومین نشست از «سلسله درسگفتارهای نظریه و نقد هنر»

دومین نشست از سلسله درسگفتارهای نظریه و نقد هنر با عنوان «واکاوی نظریه‌­­های هنر: رهیافتی معرفت­‌شناسانه» دوشنبه دوم اسفند ماه در پژوهشكده هنر برگزار می­‌‌شود. 

به گزارش روابط عمومی پژوهشكده هنر در این نشست كه به همت گروه نظریه و نقد هنر پژوهشكده هنر برگزار می­‌شود دكتر سید غلامرضا اسلامی استاد دانشگاه تهران با موضوع «واکاوی نظریه­­‌های هنر: رهیافتی معرفت­‌شناسانه»سخنرانی می­‌كند.  

هدف از برگزاری این درسگفتارها بررسی گام به گام مسائل مهم حوزه نظریه، فرانقد، نقد هنر، تبیین پارادایم­‌ها و رویكردهای نظریه و نقد در هنر، و بازاندیشی مفاهیم و چالش­‌های معطوف به این حوزه از مطالعات نظری هنر است. در هر نشست پس از ارائه بحث، به تناسب موضوع، کتاب­ها و مقالات مهم مرتبط با مبحث از سوی سخنرانان معرفی خواهد شد. مخاطبان این درسگفتارها پژوهشگران، مدرسان و دانشجویان دوره­‌های تحصیلات تکمیلی كلیه رشته­‌ها و گرایش‌­های هنر و حوزه­‌های میان‌­رشت‌ه­ای مرتبط می‌­باشد.

این نشست روز دوشنبه دوم اسفند ماه ۱۳۹۵ از ساعت ۱۵ الی ۱۷در محل پژوهشكده هنر به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، بالاتر از تقاطع امام خمینی(ره)، جنب كوچه شهید حسن سخنور، پلاك ۲۹، پژوهشكده هنر برگزار می­‌شود.

حضور در این درسگفتار برای كلیه علاقه‌­مندان آزاد است.

 

برای اطلاع از اخبار پژوهشكده هنر به كانال ما در تلگرام بپيونديد. 

https://telegram.me/aria_ac


خروج