اخبار > ششمین نشست از «سلسله درسگفتارهای تخصصی نظریه و نقد هنر» برگزار می‌شود


 
گام ششم از سلسله درسگفتارهای نظریه و نقد هنر:
 
با عنوان «نظریه‌های شرقی و آسیایی هنر» برگزار می‌شود
 
 
 
پژوهشكده هنر ششمین درسگفتار از «سلسله درسگفتارهای تخصصی نظریه و نقد هنر» را با عنوان «نظریه‌های شرقی و آسیایی هنر» روز سه‌شنبه ۲۱ شهریور ماه برگزار می‌كند.
 
به گزارش روابط عمومی پژوهشكده هنر دراین درسگفتار كه به همت گروه نظریه و نقد هنر این پژو​هشكده برگزار می‌شود دكتر سید صالح طباطبایی، پژوهشگر، مترجم و نویسنده حوزه های تاریخ و نقد هنر با موضوع «نظریه‌های شرقی و آسیایی هنر» سخنرانی می‌كند.
 
هدف از برگزاری این درسگفتارها بررسی گام به گام مسائل مهم حوزه نظریه، فرانقد و نقد هنر، تبیین پارادایم‌ها و رویكردهای نظریه و نقد در هنر، و بازاندیشی مفاهیم و چالش‌­های معطوف به این حوزه از مطالعات نظری هنر است. در هر نشست پس از ارائه بحث، به تناسب موضوع، کتاب‌ها و مقالات مهم مرتبط با مباحث از سوی سخنرانان معرفی خواهد شد.
 
مخاطبان این درسگفتارها پژوهشگران، مدرسان و دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی كلیه رشته‌ها و گرایش‌های هنر و حوزه‌های میا‌‌ن‌­رشته‌­ای مرتبط می‌باشد.
 
این درسگفتار روز سه شنبه ۲۱ شهریور ماه ۹۶ از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در محل پژوهشکده هنر به نشانی تهران، خیابان ولی‌عصر، بالاتر از خیابان امام خمینی، نبش کوچه شهید حسن سخنور، شماره ۲۹ برگزار خواهد شد.
 
حضور در این درسگفتار برای كلیه علاقه‌مندان آزاد است.
 
 

برای اطلاع از اخبار پژوهشكده هنر به كانال ما در تلگرام بپيونديد. 

https://t.me/aria_ac


خروج