اخبار > وب‌گاه همایش «هنر و بیماری‌های فراگیر: هنر / کرونا» راه‌اندازی شد


  چاپ        ارسال به دوست

وب‌گاه همایش «هنر و بیماری‌های فراگیر: هنر / کرونا» راه‌اندازی شد

وب‌گاه همایش «هنر و بیماری‌های فراگیر: هنر / کرونا» راه‌اندازی شد

وب‌گاه ویژه همایش «هنر و بیماری‌های فراگیر: هنر / کرونا» راه‌اندازی و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

به گزارش روابط ‌عمومی پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر، همایش «هنر و بیماری‌های فراگیر: هنر / کرونا» در روزهای 29 و 30 مهرماه 1399 برگزار خواهد شد. به همین منظور وب‌گاه ویژه‌ این همایش را واحد فناوری اطلاعات فرهنگستان هنر با همکاری واحد فناوری اطلاعات پژوهشکده هنر راه‌اندازی کرده و طراح هنری این وب‌گاه، سیداحسان عمرانی است.

این وب‌گاه تحت درگاه فرهنگستان هنر ایجاد شده و اطلاعاتی ویژه را در اختیار مخاطبان و پژوهشگران قرار می‌دهد. فهرست مطالب اصلی مندرج در این وب‌گاه شامل «درباره همایش»، «ساختار تشکیلاتی»، «ارسال مقاله»، «اخبار»، «برنامه‌های جنبی» و «تماس با ما» است. علاقه‌مندان می‌توانند براي دستيابي به اطلاعات مربوط به اين همایش و آگاهی از محورهای مطالعاتی آن، به نشانی اينترنتي art.corona.honar.ac.ir مراجعه كنند.

این همایش با هـدف واکاوی مواجهه هنر با بیماری‌های فراگیر در طول تاریخ، بررسی دامنه تأثیرات شیوع ویروس کرونا بر جنبه‌ها و ابعاد مختلف هنر در ایران و جهان، بررسی نقش و ظرفیت‌های هنر و رویکردهای آن در جوامع بحران‌زده درگیر کرونا و ... و با همکاری برخی نهادهای هنری و پژوهشی در فرهنگستان هنر برگزار خواهد شد.

 


١٠:٤٠ - سه شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٧٩٣٠    /    تعداد نمایش : ٣١١خروج