اخبار > نخستین جلسه شورای علمی همایش ملی «میراث فرهنگی و هنری سیراف در پهنه خلیج فارس» برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

نخستین جلسه شورای علمی همایش ملی «میراث فرهنگی و هنری سیراف در پهنه خلیج فارس» برگزار شد

نخستین جلسه شورای علمی همایش ملی «میراث فرهنگی و هنری سیراف در پهنه خلیج فارس» روز چهارشنبه ۲۳ شهریورماه ۱۴۰۱ در پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر، نخستین جلسه شورای علمی همایش ملی «میراث فرهنگی و هنری سیراف در پهنه خلیج فارس» روز چهارشنبه ۲۳ شهریورماه ۱۴۰۱ در پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر با حضور علی تقوی، سرپرست پژوهشکده هنر، ندا اخوان اقدم، سرپرست معاونت پژوهشی این پژوهشکده، محمداسماعیل اسمعیلی جلودار، دبیر علمی این همایش، محمدحسن طالبیان، علی‌رضا شاه‌محمدپور و الهه پنجه‌باشی، اعضای شورای علمی این همایش، برگزار شد.

در این نشست که به‌منظور برنامه‌ریزی و ترسیم اهداف و راهبردهای پژوهشی و هنری همایش ملی «میراث فرهنگی و هنری سیراف در پهنه خلیج فارس» برگزار شد، اعضای شورا در خصوص چشم‌اندازها و اهداف همایش و راه‌های دستیابی به این اهداف و همچنین تعیین محورهای مطالعاتی همایش به بحث و تبادل نظر پرداختند.

همایش ملی «میراث فرهنگی و هنری سیراف در پهنه خلیج فارس» به همت پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر با همکاری انجمن علمی باستان‌شناسی ایران و با هدف آگاهی‌رسانی و معرفی و تحلیل آخرین دستاوردهای پژوهشی و علمی مرتبط با میراث فرهنگی و هنری به‌جامانده از بندر باستانی سیراف (از دوران هزاره اول پیش از میلاد تا دوران ایران اسلامی) برگزار خواهد شد.


١٥:٣٥ - چهارشنبه ٢٣ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ٩٧١٦    /    تعداد نمایش : ٤٩١خروج
اخبار